SketchUp 2016

0

Lejuplādēt SketchUp 2016

18. novembrī iznākusi SketchUp 2016 versija. Tā piedāvā uzlabojumus programmas funkcionalitātē un dizainā, kas būs noderīgi gan Pro, gan arī Make versijas lietotājiem. Ar šo versiju tiek nodrošināts atbalsts Windows 10 un El Capitan. Ar aktuālajiem padomiem un jaunā veidolā pieejams palīdzības centrs.

SketchUp 2016 izmaiņas

Trimble Connect
Trimble Connect spraudnis tagad ir integrēts SketchUp. Tas ir tīmekļa serviss, kas paredzēts projektu menedžmentam un ļauj uzglabāt, kopīgot un analizēt savus 3D projektus Trimble Buildings programmu klāsta ietvaros.

3D Warehouse
Visi lejupielādētie modeļi tagad saglabā saikni ar 3D Warehouse, lai izmaiņu gadījumā būtu iespējams iegūt šī modeļa jaunāko versiju.

Atjaunotas tekstūras
Ir pievienotas vairākas jaunas tekstūru kategorijas un uzlabotas jau esošās.

Uzlabota piesaiste un rīku darbība
Modelēt ir kļuvis vienkāršāk, pateicoties uzlabotajai piesaistes sistēmai. Piefiksē vajadzīgo zīmēšanas virzienu vai plakni un pamaini arkas segmentu skaitu ar vienu klikšķi.

Dialoga logi
Dialoga logus tagad ir iespējams apvienot, līdzīgi kā LayOut, un paslēpt pēc vajadzības. Nelielas izmaiņas redzamas arī rīkjoslās un augšējā izvēlnē.

Generate Report 2.0
Sarakstu veidošana no SketchUp modeļu datiem ir kļuvusi daudz vienkāršāka – izvēlies sarakstam vajadzīgos atribūtus un ekportē uz Excel sev vajadzīgos datus. vairāk..

Atbalsts augstas izšķirtspējas displejiem
Rīkjoslu, teksta un dialoga logu izmērs tagad tiks automātiski pielāgots dažādu izšķirtspēju displejiem.

Drošības uzlabojumi spraudņiem
Iespēja aktivizēt spraudņus, ņemot vērā dažādu pakāpju drošības iestatījumus.

LayOut 2016 izmaiņas

Tīkla references
Ar šo atjauninājumu LayOut var referencēt un atjaunot objektus, kas ir uzglabāti un sinhronizēti tādos servisos kā Dropbox, Google Drive un Trimble Connect Sync.

Slāņi
Grupējot objektus, tie saglabās savu esošo slāni. Ja objekts atrodas uz vairākām lapām, tas tiks atzīmēts ar citu krāsu. Kopējot objektus, tie saglabās savu orģinālo slāni, nevis parādīsies aktīvajā. Ar jauno izvēlni Move to layer ir krietni atvieglota objektu pārnešana uz citu slāni. Izslēgtie slāņi paliks paslēpti visās jaunizveidotajās lapās.

Optimizēts PDF eksports
Saglabājot PDF failus, tagad ir pieejama lielāka kontrole pār tā kvalitātes iestatījumiem, palīdzot samazināt failu izmērus pat no 10 līdz 15 reizēm.

LayOut API
Līdzīgi kā ar SketchUp spraudņiem, tagad ir atvērts ceļš dažādu papildinājumu izveidei LayOut programmatūrā un tā funkcionalitātes uzlabošanai.

Mazie izmēri
Ir krietni atvieglota dažādu sīku izmēru izlikšana, ļaujot viegli pamainīt to stilu un novietojumu.

Sīkāk par LayOut izmaiņām

Iepazīsties ar detalizēto izmaiņu sarakstu šeit

 

Comments are closed.