Undet – punktu mākoņi SketchUp

0

Lejuplādēt izmēģinājuma versiju


Apstrādā punktu mākoņus tieši SketchUp programmatūrā!

Undet for SketchUp V1 ir InfoEra izstrādāts rīks, kas sniedz unikālu iespēju ienest punktu mākoņus SketchUp programmatūrā un piedāvā lieliskus rīkus ērtai punktu mākoņu redzamības mainīšanai un krāsu stila menedžēšanai.

Undet for SketchUp cenas iespējams apskatīt mājas lapā undet.com  


 

Any-pointcloud-940x480

Ienes jebkādu punktu mākoni.

Undet ir no aparatūras neatkarīgs un spēj ienest ļoti daudzu skenēšanas aparatūras ražotāju failu tipus, kā  *.E57, *.LAS, *.PTS, *.FLS, *.FPR, *.LSPROJ, *.FWS, *.CL3, *.CLR, *.ZFS, *.RSP, ASCII / NEZ (X,Y,Z,i,RGB). Iespējams ienest punktu mākoņus no dažādām programmām un tehnoloģijām, kā Airborne LiDAR, UAV/UAS/Drones, Mobile Mapping Systems, Terrestrial Scanners, Handheld Scanners vai Photogrammetry. 


 

Plašs pielietojums daudzās sfērās

Katram lietotājam, kas ikdienā saskaras ar punktu mākoņiem arhitektūras un būvniecības, kultūras mantojuma saglabāšanas un arheoloģijas vai civilās inženierijas un mērniecības jomās, ir iespēja krietni uzlabot savu darba gaitu, strādājot ar Undet piedāvātajiem rīkiem.  Tas piemērots arī projektu vadītājam, kam ir jāanalizē situācija, jāsadala un jāklasificē punktu mākoņa dati, jāsadala darbi rasēšanai vai jāsalīdzina gala rezultāti ar punktu mākoņa datiem. Tāpat Undet noderēs profesionāliem inženieriem, kas veic specifiskus uzdevumus ar AutoCAD vertikālajiem produktiem un arī jebkuram rasētājam, kas veido dokumentāciju.

Undet4SketchUp-Interface

 

Undet-for-AutoCAD

 

Comments are closed.