3Dconnexion SpaceMouse produktu līnijas ierīces piedāvā dabīgāku un ērtāku veidu kā strādāt ar digitāliem objektiem visās populārākajās CAD un radošajās aplikācijās, ļaujot vieglāk fokusēties uz darāmo darbu, nevis programmatūru.

Ar 3DxWare 10 aplikācijas palīdzību iespējams ērti kontrolēt visus 3D peles iestatījumus un mainīt pogu komandas, lai pielāgotu peles darbību tieši jūsu vajadzībām.

SpaceMouse dod iespēju navigēt 3D vidē un piekļūt biežāk lietotajām aplikāciju komandām. Savukārt ar tradicionālo datorpeli tajā pat laikā varēsiet pārvietot kursoru, iezīmēt, rediģēt un radīt savus modeļus.SpaceMouse arī sniedz vienlīdzīgu navigācijas pieredzi, strādājot ar vairākām 3D modelēšanas datorprogrammām vienlaicīgi.


 

CADMouse ir pirmā, īpaši CAD programmatūras lietotājiem, ergonomiski pielāgotā datorpele, kurā izvietoti papildus taustiņi biežāk izmantotajām komandām - vidējais klikšķis navigācijai, pietuvināšanas un attālināšanas taustiņi, kā arī, jau 3D pelēs pierastais komandu aplis. Peles jutību iespējams palielināt līdz pat 820DPI un 1000Hz, nodrošinot maksimālu kontroli darba procesam.


 

SpaceNavigator ir 3D pele, kas iepazīstina ar brīvību, ko iespējams iegūt, lietojot 3dconnexion ierīces. Tajā integrēts patentēts 6-Degres-of-Freedom (6Dof) sensors, kas ļauj precīzi un intuitīvi pārvietoties 3D vidē, kā arī divas kontroles pogas, ļaujot viegli piekļūt vajadzīgajām komandu izvēlnēm.


 

SpaceMouse Wireless piedāvā ērtāku veidu kā strādāt, atbrīvojot darba vidi no liekiem vadiem un ļaujot lietotājiem koncentrēties savam radošajam darbam. Pateicoties tā 2.4GHz bezvadu tehnoloģijai, to ir ērti izmantot prezentācijās un lietošanai lielākā attālumā no datora. 3D peli, bez papildus uzlādes, iespējams lietot līdz pat 2 mēnešiem.


 

SpaceNavigator for Notebooks ir mazākā no 3dconnexion piedāvātajām pelēm, kuru, pateicoties mazajam izmēram un vieglajam svaram, iespējams ērti paņemt līdzi ceļā. Turklāt, komplektā iekļauts arī īpaši pielāgots maciņš.


 

SpaceMouse Pro ir populārākā no3dconnexion piedāvātās produktu līnijas 3D pelēm. Tai ir ergonomisks rokas atbalsts ar mīkstu pārklājumu un 15 programmējamas funkciju pogas, ar kurām iespējams piekļūt aplikāciju komandu pogām, standarta skatiem un klaviatūras modifikācijas pogām. Datorpeles komandpogas var ērti mainīt īpašā aplikācijā un pielāgot savam darba stilam.

Spacemouse Pro ir iespējams izmēģināt divas nedēļas bez maksas.


 

SpaceMouse Enterprise ir jaunākā SpaceMouseversija, kura piemērota pašiem prasīgākajiem lietotājiem. Tā papildināta ar 12 inteliģentajām funkciju pogām ātrai piekļuvei programmatūras komandām, produktivitātes uzlabošanai. Informācija par pogām tiek attēlotas uz LCD displeja. Datorpele uzlabota arī ar trīs pogām, kas ļauj ātri saglabāt dažādus skatus 3D vidē.


 

SpaceMouse Enterprise kit komplēktā iekļauta gan pati 3D pele, gan arī CADMouse, īpaši izsturīgs peles paliknītis un USB portu sadalītājs.


Pieejamie aksesuāri

Pārnēsāšanas Maciņš  Pro Sērijai
€ 15.00*

Pārnēsāšanas Maciņš  Enterprise
€ 15.00*

Pārnēsājamais maciņš  Navigator
€ 15.00*

CadMouse Peles paliknis
€ 29.00*

SpaceMouse Wireless USB uztvērējs
€ 10.00*

SpaceMouse Pro Wireless USB uztvērējsi
€ 10.00*

3Dconnexion USB kabelis
€ 5.00*

3Dconnexion USB sadalītājs
€ 10.00*

Modelis Cena + PVN
CADMouse 99€ 119.79€
SpaceNavigator 109€ 131.89€
SpaceNavigator for Notebooks 109€ 131.89€
SpaceMouse Wireless 129€ 156.09€
SpaceMouse Pro 299€ 361.79€
SpaceMouse Pro Wireless 329€ 398.09€
SpaceMouse Enterprise 399€ 482.79€
SpaceMouse Enterprise Kit 429€ 519.09€

* Cenas norādītas bez PVN

3D Peļu testēšana.

Ja vēlaties iepazīties ar 3D pelēm klātinē, tad tās var gan izmēģināt mūsu birojā, kur, profesionālu lietotāju pavadībā, jums tiks nodemonstrētas visas šo peļu sniegtās iespējas, vai arī paņem kādu, vai vairākas, no pēlēm uz divu nedēļu testa termiņu.

Jūsu rīcībā pieejamas:

5x SpaceMouse Pro (drošības nauda par katru 150€) - pieejamas trīs 

SpaceMouse Enterprise Kit (drošīvbas nauda 200€)  - pieejamas pēc 6. novembra

Sazināties