SketchUp Studio piedāvā plašu klāstu arī rīkiem un servisiem, kas palīdzēs Tev radīt, vizualizēt un analizēt jebkuru dizaina projektu

Iegādāties SketchUp Studio

Strādā ar SketchUp jebkādā vidē

SketchUp for Desktop

Strādā ar SketchUp bez robežām, Windows vai MacOS vidē.

SketchUp for Web

Piekļūsti klāt saviem projektiem no jebkuras ierīces

SketchUp for iPad

Radi, prezentē un vizualizē savus projektus ar iPad Pro ierīcēm

SketchUp for Desktop versija piedāvā visplašāko funkciju kopumu, pielāgojamu darba vidi un papildus rīkus rasējumu noformēšanai ar LayOut. 

SketchUp for Web versija piedāvā galvenos modelēšanas un prezentācijas rīkus. To iespējams ērti lietot no jebkādas ierīces, neprasot papildus instalācijas un tiesību piešķiršanu. SketchUp Free - bezmaksas versijā ierobežotas modelēšanas un stilu rediģēšanas funkcijas.

SketchUp for iPad versija piedāvā ērtāko risinājumu darba ceļā vai ārpus ofisa, telpu fotogrammetriskās uzmērīšanas funkcijas, AR prezentācijas režīmu un dažādas piezīmju radīšanas iespējas.

Ērti radi dizaina skices, kompleksas formas vai rasējumus

3D Warehouse

Piekļūsti klāt vairāk kā 4 miljoniem bezmaksas 3D modeļu

Extension Warehouse

Pielāgo SketchUp ar spraudņu palīdzību

LayOut

Radi rasējumus, prezentācijas un dizaina maketus

3D Warehouse dod piekļuvi miljoniem bezmaksas 3D modeļu - gan dažādu ražotāju produktiem, gan arī parametriski pielāgojamiem elementiem un gataviem dizaina projektiem, no kā smelties iedvesmu.

Extension Warehouse spraudņi ļauj paplašināt modelēšanas iespējas - augstas detalizācijas, organiskas formas un automatizētās projektēšanas funkciju pievienošanai. 

LayOut darba vide ļauj profesionāli noformēt rasējumus, radīt prezentācijas, vienkāršus maketēšanas darbus un dizaina dokumentāciju.

Pārvaldi un prezentē SketchUp projektus

SketchUp Viewer

Apskati un prezentē projektus uz Windows, Mac OSX, Android un iOSierīcēm

SketchUp XR Viewer

Apskati savus projektus virtuālās un augumentētās realitātes ierīcēs

Trimble Connect

Ērti pārvaldi SketchUp projektus starp dažādām ierīcēm un sadarbojies ar citiem

SketchUp Viewer ļauj piekļūt klāt projektiem no jebkuras ierīces - datora, planšetes, viedtālruņa un virtuālās realitātes brillēm.

Trimble Connect nodrošina neierobežota apjoma projektu failu uzglabāšanas iespējas mākonī, sasaisti starp dažādām aplikācijām un ērtas sadarbības iespējas, BIM projektu vajadzībām. 

Veic dizaina projektu analīzi

PreDesign

Analizē ēkas projekta lokāciju un dizaina variantus

Add Location

Ienes augstas detalizācijas karšu un reljefa datus. Veic precīzu insolācijas analīzi

SketchUp Diffusion (Eksperimentāls)

Izmanto mākslīgā intelekta renderēšanu, dizaina izpētei uz vizualizācijai

Add Location ļauj projekta modeļus novietot precīzi pēc ģeogrāfiskās pozīcijas un debespusēm, ievietot augstas detalizācijas kartes un reljefa datus, ar ēnojuma rīkiem veikt vizuālu insolācijas analīzi. 

Izmantojot dažādus spraudņus un sasaisti ar GIS servisiem, varēsiet ievietot telpiskos vides modeļus un veikt kvantitatīvu enerģijas analīzi, ņemot vērā arī meteoroloģiskos datus. PreDesign ļauj veikt detalizētu lokācijas analīzi un iegūt ieteikumus - kā reaģēt uz vides faktoriem, iekštelpas un ārtelpas dizaina izstrādē.

Paplašini iespējas ar SketchUp Studio rīkiem

V-ray for SketchUp

Radi foto-reālistiskas vizualizācijas un animācijas

Scan Essentials

Ienes 3d punktu mākoņa datus un radi precīzākus projektus

Revit Import for SketchUp

Ienes Revit failus pa tiešo SketchUp vidē

SketchUp Studio piemērots arhitektiem un dizaineriem, kas strādā pie augstas detalizācijas un BIM projektu izstrādes. Abonementā pieejamais spraudnis V-ray ļauj foto-reālistiski vizualizēt materiālus, apgaismojumu un vides efektus.

Trimble Scan Essentials dod iespēju SketchUp vidē ienest 3D punktu mākoņus un automātiski radīt virsmas modeļus, kas noderētu vides konteksta precīzam attēlojumam, reljefa izveidei un sarežģītu arhitektonisko detaļu modelēšanai. 

Revit Import iespējas ļauj daudz ātrāk vizualizēt BIM projektus vai papildināt tos ar nestandarta elementiem. 

Vai varu izmēģināt SketchUp abonementu pirms tā iegādes?
Noteikti - lejupielādē jaunāko versiju šeit un izmanto savu Trimble ID (TID) kontu lai sāktu savu 7 dienu izmēģinājuma periodu. Atceries - katra pesona drīkst radīt tikai vienu TID kontu.

Uz cik daudz datoriem varu aktivizēt SketchUp abonementu?
SketchUp abonements tiek piesaistīts konkrēta lietotāja Trimble ID kontam, kas ļauj vienlaicīgi aktivizēt abonementu uz diviem datoriem. V-ray renderēšana, vienlaicīgi, strādātu tikai uz viena datora.

Vai SketchUp Pro abonementu iespējams upgreidot par Studio?
Aktīvu SketchUp Pro abonementu iespējams upgreidot par Studio, piemaksājot cenas starpību. Jāpiemaksā būtu tikai par abonementā atlikušajām dienām. 

Vai uz viena datora var būt aktīvi vairāki TID konti?
Uz viena datora aktīvs var būt tikai viens TID konts. Mainoties datora lietotājiem, būtu nepieciešams pārslēgt TID kontus. 3D Warehouse vidē iespējams radīt atsevišķus profilus.

Vai SketchUp abonementa lietošanai ir nepieciešams interneta pieslēgums?
Pirmo reizi aktivizējot SketchUp abonementu obligāti nepieciešams interneta pieslēgums. Pēc tam, lai abonements uz konkrētās ierīces netiktu deaktivizēts, ir nepieciešams pieslēgties internetam reizi mēnesī.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem SketcUp modeļiem?
Pēc abonementa beigām, ar to saistītās iespējas un servisi vairs nebūs pieejami, bet modeļiem būs iespējams piekļūt ar bezmaksas versijas SketchUp Free palīdzību.

Kas notiek ar visiem SketchUp spraudņiem pēc abonementa beigām?
Tā kā SketchUp Free versijā nav iespējams lietot spraudņus, tad tos turpināt izmantot būs iespējams tikai pēc abonementa atjaunošanas.

Kas notiek ar LayOut dokumentiem pēc abonementa beigām?
LayOut nestrādās bez aktīva abonementa un lietotājs nespēs ne atvērt, ne arī rediģēt savus LayOut dokumentus. Lietotājam jāatcerās laicīgi saglabāt tos vai nu vecākās versijās vai PDF formātā.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem datiem no Trimble Connect?
Pēc abonementa beigām Trimble Connect konts atgriezīsies bezmaksas režīmā, ļaujot lietotājam turpināt lietot 10 GB atvēlēto vieto mākonī. Visi dati kas pērsniedz 10 GB robežu būs pieejami tikai read-only formātā.

Vai SketchUp abonementu iespējams pārnest uz citu TID lietotāja kontu?
Tikai gadījumos kad darbinieks pārtrauc darba attiecības iespējams tam piesaistīto abonementu pārnest uz citu kontu. Lai to veiktu sazinieties ar mums.