Video apmācību kursi platformā www.startdesigncourse.com


SketchUp Interjera Dizainam I līmenis

Vēlies sākt domāt telpiski? 3D modelēšana ir labākais veids ka efektīvi vizualizēt savas dizaina idejas. Datorprogramma Trimble SketchUp ir pasaulē populārākā 3D modelēšanas platforma, ko izmanto jau vairāk kā 40 miljoni arhitektūras un dizaina jomas profesionāļi un hobijisti.

Šis kurss Tev ļaus iepazīties ar datorgrafikas un SketchUp pamatiem. Apskatīsim gan programmas rīku darbību, gan arī svarīgākās tehnikas, kas noderēs Tava interjera dizaina projektu izstrādē.

Pēc kursa apguves Tu pratīsi radīt un prezentēt detalizētu interjera dizaina projekta skici.


SketchUp Interjera Dizainam II līmenis

Vēlies uzsākt profesionāli strādāt interjera dizaina jomā? Programma Trimble SketchUp Pro ir darba tirgū pieprasītākais darba rīks, kas ļauj gan augstā detalizācijā radīt 3D modeļus, gan arī visus interjera dizaina projekta rasējumus.

Šajā kursā  iepazīsities ar SketchUp Pro - papildus funkcijām un dažādiem programmas papildinājumiem, kas ļautu veiksmīgi radīt pilnu interjera projektu.

Apgūsiet arī dažādas tehnikas darbā ar AutoCAD rasējumiem.


SketchUp Interjera Dizainam III līmenis

Vēlies pacelt savus interjera projektus vēl augstākā līmenī?  Šajā kursā apgūsi labāko SketchUp vizualizācijas spraudni - V-ray for SketchUp.

Kursā apgūsi gan foto-reālistisku vizualizāciju veidošanas tehniskos aspektus, gan arī attēlu pēcapstrādes un arhitektūras fotogrāfijas pamatprincipus.

Apmācību kurss būs pieejams drīzumā.