SketchUp for iPad piedāvā lieliksu veidu kā prezentēt SketchUp modeļus, radīt piezīmes, uzmērījumus  un veikt izmaiņas projektā, vienalga kur tu atrastos.

Izmēģini jau tagad!
Izmēģini SketchUp aplikāciju bez maksas 7 dienas vai sāc lietot jau tūlīt ar savu SketchUp Pro vai Studio abonementu.

Piekļūsti saviem failiem jebkur  -  Izmantojot Trimble Connect, varēsi ērti lejupielādēt un augšupielādēt jaunākās projekta versijas mākonī, bez vietas ierobežojuma.
Pieskāriena funkcijas  -  Ar dažādām pirkstu pieskārienu kombinācijām varēsi ērti navigēt 3D vidē un veikt korekcijas modeļos.
AutoShapes - Izmantojot Apple Pencil varēsi skices pārvērst rediģējamos 3D modeļos.
Klasiskā modelēšana - Ja iPad pieslēdz klaviatūru un peli, vari strādāt gandrīz tāpat kā uz SketchUp Pro versijas datorā.
Prezentē modeļus augumentētajā realitātē - Padari dizaina prezentācijas ērtākas un interaktīvākas ar augumentētās realitātes režīmu, parādot modeli kā maketu vai prezentējot to noteiktā vidē, mērogā 1:1.
Radi piezīmes - Ar Markup rīku palīdzību vari radīt piezīmes ekrānā vai uz SketchUp modeļa, saglabājot tās kā Scēnas SketchUp modelī, ērtākai pārskatīšanai arī SketchUp Pro versijās.

Veic telpu uzmērījumus ar SketchUp for iPad
Ar SketchUp for iPad varēsi veikt telpus uzmērījumus pāris minūšu laikā, radot vai nu vienkāršotu telpas sienu modeli ar mēbeļu iekārtojumu vai detalizātu fotogrametrisko modeli, kas noderēs sīkāku detaļu piefiksēšanai. 

NB! Šī funkcija, pašlaik, pieejama tikai SketchUp for iPad Beta testēšanas režīmā.

Pieteikties izmēģināšanai

 

Nomā SketchUp Pro par
337€ + PVN/gadā

Iegādājies SketchUp Pro vai SketchUp Studio un sāc lietot arī SketchUp for iPad versiju.

Pirkt SketcUp Pro