SketchUp Pro versija ir lieliska izvēle visiem, kas vēlas veiksmīgi izmantot šo programmu savā komerciālajā darbībā. Tā sniedz ne tikai vairākus papildus modelēšanas rīkus, bet arī  iespējas rasējumu veidošanai, prezentācijas maketu noformēšanai un profesionālai dizaina dokumentācijas izstrādei ar LayOut palīdzību. 

SketchUp Pro nomas abonements Cena + PVN
SketchUp Pro 1 gada nomas licence 337€ 407.77€
SketchUp Studio nomas abonementi Cena + PVN
SketchUp Studio 1 gada nomas licence 722€ 873.62€
Izglītības licence Cena + PVN
SketchUp Studio 1 gada studentu licence 58€  70.18€
SketchUp Studio 1 gada skolotāju licence 58€ 70.18
Datorklašu licence (min. 5) 1 gadam 29€ 35.09€
SketchUp Pro individuālā licence (min. 10) 1 gadam 46€  55.66€
Mācību centru licence (min. 5) 1 gadam 97€  117.37€  

Pro versija ļauj dalīties ar saviem darbiem un pārnest tos uz populārākajiem CAD un 3D formātiem, veidojot saikni ar datorprogrammām kā AutoCAD, Revit, 3ds Max un daudziem citiem 3D modelēšanas, projektēšanas un vizualizācijas rīkiem.

SketchUp versijas un licencēšana

Jaunas SketchUp Pro licences vai abonementa iegāde
SketchUp Pro iespējams iegādāties kā 1 gada nomas abonementu. Katra licence tiek piesaistīta noteiktam lietotāja e-pastam, kas var vienlaicīgi aktivizēt to uz diviem datoriem. No 2020 gada 4. novembra vairs nav iespējams iegādāties pastāvīgās licences.

Kas ietilpst SketchUp Studio abonementā?
SketchUp Studio licence, papildus nomas abonementa funkcijām, iekļāuj arī V-ray for SketchUp vizualizācijas spraudni, 3D punktu mākoņa apstrādes spraudni Trimble Scan Essentials un Revit failu importēšanas iespējas.

Vairāk Par SketchUp Pro izglītībā

*Ja citādi nav rakstīts, tad cenas norādītas bez PVN. Par detalizētu licenču piedāvājumiem jautāt pārdošanas konsultantam.

Pirkt SketchUp Pro 

Vai varu izmēģināt SketchUp abonementu pirms tā iegādes?
Noteikti - lejupielādē jaunāko versiju šeit un izmanto savu Trimble ID (TID) kontu lai sāktu savu 30 dienu izmēģinājuma periodu. Atceries - katra pesona drīkst radīt tikai vienu TID kontu.

Uz cik daudz datoriem varu aktivizēt SketchUp abonementu?
SketchUp abonements tiek piesaistīts konkrēta lietotāja Trimble ID kontam, kas ļauj vienlaicīgi aktivizēt abonementu uz diviem datoriem.

Vai uz viena datora var būt aktīvi vairāki TID konti?
Uz viena datora aktīvs var būt tikai viens TID konts. Mainoties datora lietotājiem, būtu nepieciešams pārslēgt TID kontus.

Vai SketchUp abonementa lietošanai ir nepieciešams interneta pieslēgums?
Pirmo reizi aktivizējot SketchUp abonementu obligāti nepieciešams interneta pieslēgums. Pēc tam, lai abonements uz konkrētās ierīces netiktu deaktivizēts, ir nepieciešams pieslēgties internetam reizi mēnesī.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem SketcUp modeļiem?
Pēc abonementa beigām, ar to saistītās iespējas un servisi vairs nebūs pieejami, bet modeļiem būs iespējams piekļūt ar bezmaksas versijas SketchUp Free palīdzību.

Kas notiek ar visiem SketchUp spraudņiem pēc abonementa beigām?
Tā kā SketchUp Free versijā nav iespējams lietot spraudņus, tad tos turpināt izmantot būs iespējams tikai pēc abonementa atjaunošanas.

Kas notiek ar LayOut dokumentiem pēc abonementa beigām?
LayOut nestrādās bez aktīva abonementa un lietotājs nespēs ne atvērt, ne arī rediģēt savus LayOut dokumentus. Lietotājam jāatcerās laicīgi saglabāt tos vai nu vecākās versijās vai PDF formātā.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem datiem no Trimble Connect?
Pēc abonementa beigām Trimble Connect konts atgriezīsies bezmaksas režīmā, ļaujot lietotājam turpināt lietot 10 GB atvēlēto vieto mākonī. Visi dati kas pērsniedz 10 GB robežu būs pieejami tikai read-only formātā.

Vai SketchUp abonementu iespējams pārnest uz citu TID lietotāja kontu?
Tikai gadījumos kad darbinieks pārtrauc darba attiecības iespējams tam piesaistīto abonementu pārnest uz citu kontu. Lai to veiktu sazinieties ar mums.