SketchUp studentu licence

51€ +PVN gadā

V-ray studentu un skolotāju licence

134€ +PVN gadā

Datorklašu licences

28€ + PVN gadā par datoru

Akadēmiskās licences

46€ + PVN gadā par lietotāju

Vai ir kādas funkcionālas atšķirības starp SketchUp Pro izglītības licenci un komerciālo licenci?
SketchUp Pro izglītības licence ir funkcionāli identiska 657Eur vērtajai komerciālajai licencei. Ar izglītībai paradzēto licenci veidotajām bildēm neparādās ūdenszīmes. Lūdzu ņemiet vērā: SketchUp Pro izglītības licence strādā noteiktu termiņu un ir izmantojama tikai izglītībā; to nedrīkst izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem.
Kas var iegādāties SketchUp Pro studentu licenci?
Lai iegādātos SketchUp Pro studentu licenci jums ir jābūt kādas akreditētas izglītības iestādes studentam. Kad pasūtīsiet licenci, jums būs jāuzrāda jūsu akadēmiskā statusa apliecinošs dokuments. Studentu licences nedrīks izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem.
Kas var kvalificēties bezmaksas SketchUp Pro skolotāju licencēm?
Skolotāju licences pieejamas tiem, kas vēlas izmantot SketchUp Pro sava mācību kursa ietvaros. Jums ir jābūt skolotājam akreditētā mācību iestādē. Kad pasūtīsiet licenci, jums būs jāuzrāda kāds jūsu akadēmiskā statusa apliecinošs dokuments. Skolotāju licences nedrīks izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem.
Es esmu skolas personāla darbinieks, bet neizmantotju Sketchp Pro lai mācītu studentus. Vai es varu pieprasīt SketchUp Pro skolotāju vai studentu licenci?
Skolas personāla darbinieki nekvalificējas SketchUp Pro skolotāju vai studentu licences iegūšanai. Personāla darbiniekiem būtu jāiegādājās SketchUp Pro komerciālā licence.
Cik ilgi strādā studentu, skolotāju, datorklašu un laptopu SketchUp Pro licences?
SketchUp Pro licences studentiem, skolotājiem, datorklasēm un laptopiem strādā vienu gadu.
Kā strādā SketchUp Pro datorklašu tīkla licences?
SketchUp Pro datorklašu tīkla licences iespējams uzstādīt vairākās datorklasēs, bet vienlaicīgi iespējams lietot tikai jūsu iegādāto licenču skaitu.
Vai izglītības iestāžu datorklasēs drīkst izmantot SketchUp Make versiju?
SketchUp Make versiju drīkst izmantot skolas datorklasēs. SketchUp Make nedrīks izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem.
Kāds ir minimālais skaits licenču iegādei skolām?
Minimālais skaits datorklašu licenču iegādei ir piecas, bet klēpjdatoru licencēm - desmit.

 

Kāpēc izglītības iestādēm izvēlēties SketchUp Pro?

SketchUp Pro ir ātri apgūstama 3D modelēšanas platforma, kas ir viegli pieejama un pielāgojama dažādām izglītības vajadzībām.

Vispārējā izglītībā
Pieejama gan bezmaksas versija vispārējās izglītības iestādēm SketchUp for Schools, kas ir sasaistīta ar Google Suit for Education, kā arī, K-12 grantu programmas ietvaros, bezmaksas SketchUp Pro licences, kas piedāvā lielisku platformu starppriekšmetu saiknes stiprināšanai, rasēšanas apguvei un interešu izglītības vajadzībām.

Profesionālajā un augstākajā izglītībā
SketchUp Pro tiek plaši izmantots arhitektūras, interjera dizaina, mēbeļu projektēšanas, ainavu arhitektūras un citās jomās. Tāpēc SketchUp apguve sniedz rīku, kas ir ļoti  pieprasīts darba tirgū un dod iespēju uzsākt profesionālās gaitas ar minimāliem ieguldījumiem.

Vēlies izmēģināt SketchUp Pro iespējas?
Visu akreditēto mācību iestāžu skolotājiem ir iespēja saņemt SketchUp Pro licenci bez maksas. Tās darbības termiņš būtu viens gads. Pēc šī termiņa beigām licence tiek pagarināta tikai ja pati skola iegādājās licences.
Lai pasūtītu licenci raksti uz karlis@geonovus.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un personīgo skolas e-pastu.

Cenā ir iekļauts viena gada uzturēšanas un atbalsta abonoments. Pērkot datorklašu vai laptopu licences skolām, piedāvājam bezmaksas mācību palīgmateriālus skolēniem un mācību programmas izveidei. Par detalizētu licenču piedāvājumiem jautāt pārdošanas konsultantam