SketchUp Studio studentu un skolotāju licence

58€ +PVN gadā

V-ray studentu un skolotāju licence

134€ +PVN gadā

SketchUp Pro Datorklašu licence

29€ + PVN gadā par datoru

SketchUp Studio for University licence

46€ + PVN gadā par lietotāju

Vai ir kādas funkcionālas atšķirības starp SketchUp Studio izglītības licenci un komerciālo licenci?
SketchUp Studio izglītības licence Neiekļauj V-ray for SketchUp. Ar izglītībai paradzēto licenci veidotajām bildēm neparādās ūdenszīmes. Lūdzu ņemiet vērā: SketchUp Pro izglītības licence strādā noteiktu termiņu un ir izmantojama tikai izglītībā; to nedrīkst izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem.
Kas var iegādāties SketchUp Studio EDU licenci?
Lai iegādātos SketchUp Studio EDU licenci jums ir jābūt kādas akreditētas izglītības iestādes studentam. Kad pasūtīsiet licenci, jums būs jāuzrāda jūsu akadēmiskā statusa apliecinošs dokuments - ISIC, apliecība vai izziņa.
Es esmu skolas personāla darbinieks, bet neizmantotju Sketchp lai mācītu studentus. Vai es varu pieprasīt SketchUp Studio skolotāju vai studentu licenci?
Skolas personāla darbinieki nekvalificējas SketchUp skolotāju vai studentu licences iegūšanai. Personāla darbiniekiem būtu jāiegādājās SketchUp komerciālā licence.
Cik ilgi strādā SketchUp EDU licences?
SketchUp EDU licences strādā vienu gadu. Pēc termiņa beigām iespējams licenci pagarināt.
Kā strādā SketchUp Pro datorklašu tīkla licences?
SketchUp Pro datorklašu tīkla licences iespējams uzstādīt vairākās datorklasēs, bet vienlaicīgi iespējams lietot tikai jūsu iegādāto licenču skaitu.
Vai izglītības iestāžu datorklasēs drīkst izmantot SketchUp Make versiju?
SketchUp Make versiju drīkst izmantot skolas datorklasēs. SketchUp Make nedrīks izmantot nekādiem komerciāliem (peļņu nesošiem) mērķiem. Šī versija vairs nav oficiāli pieejama un nedod piekļuvi saistītajiem servisiem, kā 3D Warehouse. Kā bezmaksas rīks pieejams SketchUp Free un SketchUp for Schools
Kāds ir minimālais skaits licenču iegādei skolām?
Minimālais skaits datorklašu licenču iegādei ir piecas, bet SketchUp Studio for University licencēm - desmit.

Kāpēc izglītības iestādēm izvēlēties SketchUp?

SketchUp ir ātri apgūstama 3D modelēšanas platforma, kas ir viegli pieejama un pielāgojama dažādām izglītības vajadzībām.

Vispārējā izglītībā
Pieejama bezmaksas WEB versija vispārējās izglītības iestādēm SketchUp for Schools, kas ir sasaistīta ar Google Suit for Education.Tā piedāvā lielisku platformu starppriekšmetu saiknes stiprināšanai, rasēšanas apguvei un interešu izglītības vajadzībām. SketchUp for Schools dod piekļuvi jau sagatavotiem mācību uzdevumiem un ērtu saikni pasniedzēja un skolēnu saziņai. Kā bezmaksas variantu iespējams  lietot arī SketchUp Free WEB versiju. Tā piedāvā visus galvenos modelēšanas rīkus, ar ierobežotām papildus iespējām.

Profesionālajā un augstākajā izglītībā
SketchUp Studio tiek plaši izmantots arhitektūras, interjera dizaina, mēbeļu projektēšanas, ainavu arhitektūras un citās jomās. SketchUp apguve sniedz prasmes, kas noderēs jebkuram, lai  uzsāktu profesionālās gaitas ar minimāliem ieguldījumiem.

Vēlies izmēģināt SketchUp iespējas?
Izmēģi SketchUp Studio bez maksas 7 dienas.