Trimble Connect ļauj ērti uzglabāt projekta datus mākonī, piekļūt tiem no dažādām ierīcēm, radīt dinamisku saiti starp dažādām projekta daļām un dalīties vai komunicēt ar projektu datiem, starp dažādiem iesaistītajām pusēm.

Trimble Connect Personal – zemākais,  bezmaksas līmenis. Neļauj piekļūt datiem no TC Workflow Extensions, ko piedāvā TC Buisness Premium, Var radīt 1 projektu, pievienot 5 dalībniekus, pievienoties līdz 5 projektiem, līdz 10GB krātuve;

Trimble Connect Business – 116 EUR + PVN gadā, par katru lietotāju, nav ierobežojumu projektu, dalībnieku skaitam un datu apjomam;

Trimble Connect Business Premium – 277 EUR + PVN gadā. Piedāvā pilnas datu pārvaldības iespējas un  paplildus Workflow Extensions.

Trimble Connect AR ir augumentētās realitētas aplikācijas kas ļautu apskatīti  Jūsu projekta failus 1:1 mērogā, objekta kontekstā. un veikt dažādus mērījumus vai piezīmes. Uzzini vairāk.

Trimble Connect licences Cena + PVN
Trimble Connect Personal 0€ 0€
Trimble Connect Business 1 gada licence 116€  140.36€
Trimble Connect Business Premium 1 gada licence 277€ 335.17
Trimble Connect AR 1 gada licence 1025€ 1240.25 

Visiem SketchUp lietotājiem, kas radījuši Trimble ID kontu, būtu pieeja Trimble Connect Personal. Abonējot SketchUp Pro vai SketchUp Studio iegūsiet Trimble Connect Business licenci.

Trimble Connect pieejamas arī kā atsevišķš spraudnis Autodesk Revit programmā.

Trimble Connect atbalsta dokumentācija
https://connect.trimble.com/support