SketchUp Pro 2021 versija ir klāt!
Tā ir nākusi ar jaunu vizuālo tēlu un lieliskām izmaiņām objektu pārvaldīšanai, jauniem parametriskās modelēšanas rīkiem un labāku veidu kā uzsākt arhitektūras projektu veidošanu ar servisu PreDesign .
Ar pilnu izmaiņu sarakstu iespējams iepazīties help.sketchup.com.

Tagu grupēšana
Netiec galā ar lielu Tagu skaitu un daudzajiem slāņiem, kas ienākuši no AutoCAD? Tagus tagad iespējams ērti sakārtot grupās un pārvaldīt to kopējo redzamību.

Tagu filtrēšana
Līdzīgi kā Outliner dialoga logā, tagad arī Tagus iespējams ērtāk atrast, filtrējot to redzamību Tags dialoga loga augšējā ailītē.

Tagu stila rediģēšana
Gan atsevišķiem Tagiem, gan arī to grupām varēsiet mainīt līniju stilu un krāsu. Kas svarīgākais - katra Taga stilu varēsiet mainīt arī LayOut vidē, ļaujot daudz niansētāk prezentēt Jūsu projektus.

Parametriskā modelēšana ar Live Components
Servisā 3D Warehouse atradīsiet jauna tipa modeļus - Live Componets, kurus varēseit konfigurēt, pirms to lejupielādēšanas SketchUp vidē. Apskati modeļus iekš 3D Warehouse

Live Components konfigurēšana
Jau lejupielādētus modeļus varēseit atkārtoti konfigurēt ar vienkāršu peles dubultklikšķi. Izmantojiet Make Unique komandu konteksta izvēlē, lai veidotu unikālas versijas.

Komponentu rediģēšana
Ja vēlaties Live Component modeli detalizētāk rediģēt, tad izvēlaties Detach Definition komandu kontektsa izvēlē, kas pārtaisīs to par parastu komponentu.

.SKP formāta uzlabojumi
Krietni pamainījies veids kā tiek glabāta informācija .SKP faila formātā. Pamanīsiet ka Jūsu esošos projektus saglabājot ar SketchUp 2021, to izmērs saruks līdz pat 5x!

Versiju neatkarība
Nākotnē vairs nebūs jāraizējās par saglabāto SketchUp failu versiju nesaderību, jo tās izmantos vienoto .SKP formātu.

Fix problems?
Tagad problēmas Jūsu SketchUp failos tiks analizētas automātiski, neprasot šīs darbības nepieciešamību, pie katra faila atvēršānas.

 

PreDesign

Jauns veids kā uzsākt arhitektūras projektus

Sāc lietot PreDesign

 

 

Klimata izpēte
Pirms 3D modeļa veidošanas vari doties uz izvēli File > Start PreDesign, kur varēsi noteikt objekta Ģeo-lokāciju un analizēt tā valdošos un sezonālos klimatiskos apstākļus. PreDesign paradīs gan kvantitatīvu informāciju par vides meterioloģiskajām un temperatūras īpatnībām, gan arī pastāstīt kā tās ietekmē iekštelpas un ārtelpas izmantošanas paradumus.

Uzsākt jaunu PreDesign projektu varēsi arī dodoties uz mājas lapu predesign.sketchup.com

Fasādes dizains
Izmantojot objekta klimatiskos datus un Jūsu izvēlēto ēkas tipu, PreDesign ļaus redzēt kādas būtu iespējamās problēmas katrā no ēkas fasādēm un piedāvās dažādus fasādes dizaina variantus to risināšanai, parādot cik efektīvi tie būtu katrā no situācijām.

Ārtelpas analīze
PreDesign ļauj analizēt objekta ārtelpas iespējamās problēmsituācijas, katrā no gadalaikiem un parādīs kādi ir ieteicamie risinājumi lai uzlabotu komfortu, pasargājot cilvēkus no vēja, temperatūras un nokrišņiem.

Jumta apgaismojums
Uzzini kādi jumta apgaismojuma risinājumi būtu efektīvākie Jūsu ēkas vajadzībām, analizējot dabīgā apgaismojuma kvalitatīvās un kvantitatīvās īpašības, katrā no debespusēm. 

Uzzini vairāk par PreDesign iespējām blog.sketchup.com

Energo analīze
Kas ir nākošais solis energo-efektīva dizaina veidošanā? SketchUp Studio iekļautais rīks Sefaira Jums ļaus viekt augsti detalizētu ekas tālāko analīzi. Uzzini vairāk: sketchup.com/sefaira

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nomā SketchUp Pro par
274€ + PVN/gadā

No 2020. gada 4. novembra vairs nav iespējams iegādāties SketchUp Pro klasiskās - pastāvīgās licences un uzturēšanas abonementus. Lai izmantotu jaunāko SketchUp Pro versiju  un visus ar to saistītos rīkus un servisus, iegādājies 1/2/3 gadu abonementus.

Pirkt SketcUp Pro