Undet for SketchUp
Vieglākais veids kā strādāt ar punktu mākoņiem!

 

 

Kas ir Undet?

Undet ir SketchUp spraudnis, kas ļauj ērti strādāt ar mērniecības datiem - plašiem 3D punktu mākoņiem. Tas izmantojams reljefa, ēkas konstrukciju, interjera un dažādu dekoratīvu elementu uzmērīšanai, 3D modeļa izveidei un detalizētai analīzei. Undet for SketchUp piedāvā vieglāko pieeju Scan to BIM projektu veidošanā, jo ir lieliski sasaistīs ar Jums jau ierasto SketchUp modelēšanas rīku darbību.
Undet pieejams arī citām platformām, kā Revit un AutoCAD.

Undet for SketchUp iegādes iespējas

Undet for SketchUp nomas abonements Cena + PVN
1 mēneša nomas licence 89€ 107.69€
1 gada nomas licence 500€ 605€
3 gadu nomas licence 1200€ 1425€
Iegādāties licenci

Any-pointcloud-940x480

Ienes jebkādu punktu mākoni.

Undet ir no aparatūras neatkarīgs un spēj ienest ļoti daudzu skenēšanas aparatūras ražotāju failu tipus, kā  *.E57, *.LAS, *.PTS, *.FLS, *.FPR, *.LSPROJ, *.FWS, *.CL3, *.CLR, *.ZFS, *.RSP, ASCII / NEZ (X,Y,Z,i,RGB). Iespējams ienest punktu mākoņus no dažādām programmām un tehnoloģijām, kā Airborne LiDAR, UAV/UAS/Drones, Mobile Mapping Systems, Terrestrial Scanners, Handheld Scanners vai Photogrammetry.

Plašs pielietojums daudzās sfērās

Katram lietotājam, kas ikdienā saskaras ar punktu mākoņiem arhitektūras un būvniecības, kultūras mantojuma saglabāšanas un arheoloģijas vai civilās inženierijas un mērniecības jomās, ir iespēja krietni uzlabot savu darba gaitu, strādājot ar Undet piedāvātajiem rīkiem.  Tas piemērots arī projektu vadītājam, kam ir jāanalizē situācija, jāsadala un jāklasificē punktu mākoņa dati, jāsadala darbi rasēšanai vai jāsalīdzina gala rezultāti ar punktu mākoņa datiem. Tāpat Undet noderēs profesionāliem inženieriem, kas veic specifiskus uzdevumus ar AutoCAD vertikālajiem produktiem un arī jebkuram rasētājam, kas veido dokumentāciju.

Undet4SketchUp-Interface

 

Esi gatavs izmēģināt?
Lejupielādē Undet un sāc strādāt jau tagad!
* Undet strādā ar SketchUp Pro (tikai Windows).

Reģistrējies 14 dienu izmēģinājumam

 

Nepieciešama palīdzība tavu Scan to BIM projektu veidošanā?

InfoEra Latvia, SIA  piedāvā palīdzību visus projektu posmos:

  • Ēku, interjeru un reljefa skenēšanas pakalpojumi  Vairāk
  • Apmācība Undet for SketchUp lietošanā;
  • 3D modeļu izstrāde no Jūsu sagatavotā 3D punktu mākoņa datiem.

 

Sazināties