Jaunākā SketchUp Pro 2019 versija ir klāt!
Tā ir atnākusi gan ar izmaiņām SketchUp licencēšanā, piedāvājot nomas iespējas, gan arī dodot iespēju veidot profesionālākus dizaina projektus ar līniju stilu palīdzību un labāku saikni starp LayOut un AutoCAD
Ar pilnu izmaiņu sarakstu iespējams iepazīties help.sketchup.com.

Līniju stili
Nevienmēr pietiek ar parastām līnijām lai pilnībā paskaidrotu dizaina ideju. Vai nu tā būtu robežlīnija vai nojaucama siena, vienkāršas raustītas līnijas izmantošana var būt labākais risinājums. Tāpēc SketchUp 2019 versijā ir ieviesti līniju veidi. Šie dažādie stili ir slāņu atribūti, tāpēc tos kontrolēt iespējams caur Layers paneli. Šie līniju stili parādīsies arī iekš LayOut visos skatos un mērogos. Raustītās līnijas būs iespējams eksportēt kā EPS, PDF(HLR) un DWG/DXF formātos, vai printēti tieši no SketchUp.

DWG imports/eksports
SketchUp ir vienmēr labi sadzīvojis kopā ar citām programmām. Tāpēc, jaunākā versija spēj importēt vai eksportēt 2018 DWG formātā, dodot iespēju precīzāk attēlot izmantotos līniju stilus un materiālus.

Sākuma ekrāns
Jaunajā sākuma ekrānā iespējams ērti pārlūkot šablonus un izvēlēties savam darba uzdevumam piemērotāko. Tajā pieejama arī atjaunota licencēšanas sadaļa, kas ļauj izvēlēties aktivizēt licenci pēc vecās metodes vai ar abonementu,

Failu pārlūks
Aplūko pēdējos atvērtos SketchUp failus un turpini darbu, lieki nemeklējot kur orģinālie faili tika saglabāti.

Mācību sadaļa
Mācību sadaļā iespējams ērti piekļūt dažādiem mācību resursiem, palīdzības lapām un video pamācībām.

SketchUp Tape Measure rīks
Uzlabotais Tape Measure rīks ļaus mazāk virināt vaļā Entity Info dialoga logu, jo informāciju par līniju garumu, laukumu, punktu un palīglīniju koordinātēm būs iespējams redzēt pie paša kursora. Punktu koordinātes tagad iespējams redzēt tieši pēc globālā modelēšanas ašu novietojuma.

SketchUp Viewer priekš AR/VR
SketchUp Viewer aplikācija tagad ir pieejama uz vēl vairāk augumentētās un virtuālās realitātes ierīcēm. Tās iespējams iegūt pērkot SketchUp nomas licenci. Aplikācija darbojās uz Oculus, Windows Mixed Reality, VIVE un Hololens ierīcēm.

3D Warehouse
3D Warehouse modeļus tagad iespējams ērti pārlūkot pēc kategorijām un, izmantojot dažādus mākslīgā intelekta attēlu atpazīšanas algoritmus, varēsiet atrast modeli pat ja tas ir nosaukts citās valodās vai ir ar nepilnīgu nosaukumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DWG atbalsts
Vienkāršota mērvienību precizēšana importējot DWG failus un pievienots 2018 DWG formāta atbalsts.


SketchUp līniju stilu kontrole
Līdz ar līniju stilu ieviešana iekš SketchUp ir pievienota arī to biezuma un mēroga rediģēšana LayOut vidē.

Eksportēšana uz SketchUp
Eksportējot DWG/DXF formātā iespējams atzīmēt "Eksport for SketchUp", kas visus LayOut elementus novietos Model Space vidē. Šādi ienestie faili tiks labāk interpretēti iekš SketchUp, grupas pārtaisot par komponentiem un plakņu piepildījumu vai rakstu par plaknēm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nomā SketchUp Pro par
274€ + PVN/gadā

Tagad iespējams iegādāties ne tikai pastāvīgās SketchUp Pro licences, bet arī nomāt tās uz 1 gada termiņu. Nomas licence papildus dod iespēju lietot SketchUp Web aplikāciju ar visām maksas funkcijām, Trimble Connect biznesa profilu ar neierobežotu projektu skaitu un datu apjomu, kā arī SketchUp Viewer AR/VR aplikācijas.

Pirkt SketcUp Pro

Vai varu izmēģināt SketchUp abonementu pirms tā iegādes?
Noteikti - lejupielādē jaunāko versiju šeit un izmanto savu Trimble ID (TID) kontu lai sāktu savu 30 dienu izmēģinājuma periodu. Atceries - katra pesona drīkst radīt tikai vienu TID kontu.

Uz cik daudz datoriem varu aktivizēt SketchUp abonementu?
SketchUp abonements tiek piesaistīts konkrēta lietotāja Trimble ID kontam, kas ļauj vienlaicīgi aktivizēt abonementu uz diviem datoriem.

Vai uz viena datora var būt aktīvi vairāki TID konti?
Uz viena datora aktīvs var būt tikai viens TID konts. Mainoties datora lietotājiem, būtu nepieciešams pārslēgt TID kontus.

Vai SketchUp abonementa lietošanai ir nepieciešams interneta pieslēgums?
Pirmo reizi aktivizējot SketchUp abonementu obligāti nepieciešams interneta pieslēgums. Pēc tam, lai abonements uz konkrētās ierīces netiktu deaktivizēts, ir nepieciešams pieslēgties internetam reizi mēnesī.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem SketcUp modeļiem?
Pēc abonementa beigām, ar to saistītās iespējas un servisi vairs nebūs pieejami, bet modeļiem būs iespējams piekļūt ar bezmaksas versijas SketchUp Free palīdzību.

Kas notiek ar visiem SketchUp spraudņiem pēc abonementa beigām?
Tā kā SketchUp Free versijā nav iespējams lietot spraudņus, tad tos turpināt izmantot būs iespējams tikai pēc abonementa atjaunošanas.

Kas notiek ar LayOut dokumentiem pēc abonementa beigām?
LayOut nestrādās bez aktīva abonementa un lietotājs nespēs ne atvērt, ne arī rediģēt savus LayOut dokumentus. Lietotājam jāatcerās laicīgi saglabāt tos vai nu vecākās versijās vai PDF formātā.

Vai pēc abonementa beigām vēl varēšu piekļūt saviem datiem no Trimble Connect?
Pēc abonementa beigām Trimble Connect konts atgriezīsies bezmaksas režīmā, ļaujot lietotājam turpināt lietot 10 GB atvēlēto vieto mākonī. Visi dati kas pērsniedz 10 GB robežu būs pieejami tikai read-only formātā.

Vai SketchUp abonementu iespējams pārnest uz citu TID lietotāja kontu?
Tikai gadījumos kad darbinieks pārtrauc darba attiecības iespējams tam piesaistīto abonementu pārnest uz citu kontu. Lai to veiktu sazinieties ar mums.